&Co

HÖR AV DIG 

DuoCo AB

Finnboda Varvsväg 9

131 72 Nacka 

info@duoco.se

Carina Berglund Duoco Grundare Projektledare Inredare

CARINA BERGLUND

Affärsutvecklare / Grundare 

Projektledare / Inredare

+46 707 76 5886

carina@duoco.se

Sara Karlsson Duoco Projektkoordinator Inredare

SARA KARLSSON

Projektkoordinator / Inredare

+46 706 09 2425

sara@duoco.se

Line färg.jpg

LINE SANDBERG

Projektkoordinator / Inredare

+46 704 17 6723

line@duoco.se

Lina Lindfors Duoco Grundare Projektledare Inredare

LINA LINDFORS

Duoco Lotti Bramelid Inredare

LOTTI BRAMELID

Wilma Berglund Duoco Projektkoordinator Marknad Instagram

WILMA BERGLUND

Affärsutvecklare / Grundare 

Projektledare / Inredare

+46 706 15 4510

lina@duoco.se

Matilda Järforsen Duoco Inredningsassistent

MATILDA JÄRFORSEN

Inredningsassistent

matilda@duoco.se

Projektkoordinator / Marknad

+46 739 30 6227

wilma@duoco.se

Margareta färg.jpg

MARGARETA SAROSSY

Sömmerska